Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheloł!!
#1
Exclamation 
Bry wszystkim, melduję, że znowu jestem!
I przy okazji najlepszego po świętach i w Nowym Roku!
Odpowiedz
#2
(12-27-2016, 01:57 PM)Thomas666 napisał(a): Bry wszystkim, melduję, że znowu jestem!
I przy okazji najlepszego po świętach i w Nowym Roku!

Wszelki Duch!  Angel  powitać po i przed! Dzisiaj ostatni dzień "starej" strony riders...
Witam na nowej! Najlepszego na ten Nowy Rok!
Odpowiedz
#3
No, wzajemnie i dla wszystkich! Rzadko zaglądałem na starą stronę, a tak mnie tknęło, po czem włosy mię dęba stanęli i czem prędzej żem formalności dopełnić postanowił Smile
Odpowiedz
#4
Smile 
(12-27-2016, 10:07 PM)Thomas666 napisał(a): No, wzajemnie i dla wszystkich! Rzadko zaglądałem na starą stronę, a tak mnie tknęło, po czem włosy mię dęba stanęli i czem prędzej żem formalności dopełnić postanowił Smile

zasadniczo baza użytkowników się zachowała Smile  loginy i hasła są te same...
jeżeli adres e-mail podany przy rejestracji nadal jest aktualny?
tak się zastanawiałem czy wysłać do wszystkich na e-mail info o zmianie adresu???

marynarzowi to stopy wody pod kilem
pilotowi tyle lądowań co startów
a spadochroniarzowi? [Obrazek: smile.png] pytam bo mamy na forum przynajmniej dwóch! i paralotniarza też!
Odpowiedz
#5
spadochroniarzowi złam kark, albo błękitnego nieba.Ja to miałem adres :thomas666@riders.pl, ale toto już nie działa, więc doopa. Co do konta, to zdawało mi się, że utworzyłem nowe, ale okazuje się, że zostałem zalogowany jako stary user, więc wszystko gra, chociaż sam nie wiem jak to działa. BTW który jeszcze skacze?
Odpowiedz
#6
No i masz, drugie konto działa...

Valenciano, usuń to z szóstkami w nazwie, to starsze niech zostanie. Powinno być jeszcze jedno z szóstkami, z 1999 roku czy jakoś tak, ale zaginęło w pomroce dziejów i czeluściach netu po jakimś hakerskim ataku, czy innych MadMaxowych porządkach.
Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem, a życie trzeba przeżyć tak, aby wstyd było opowiadać, a przyjemnie wspominać >:>
Odpowiedz
#7
(12-28-2016, 05:50 PM)Thomas napisał(a): No i masz, drugie konto działa...

Valenciano, usuń to z szóstkami w nazwie, to starsze niech zostanie. Powinno być jeszcze jedno z szóstkami, z 1999 roku czy jakoś tak, ale zaginęło w pomroce dziejów i czeluściach netu po jakimś hakerskim ataku, czy innych MadMaxowych porządkach.

a Kaborno pierwsze to który był rok, bo nie mogę znaleźć ani w głowie, ani w riders?
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#8
(12-29-2016, 09:09 AM)marchewa napisał(a): a Kaborno pierwsze to który był rok, bo nie mogę znaleźć ani w głowie, ani w riders?

2-08-2007 mam fotki ale to było drugie... Thomas był ale marchwi nie widzę Smile
Odpowiedz
#9
(12-29-2016, 06:20 PM)Valenciano napisał(a):
(12-29-2016, 09:09 AM)marchewa napisał(a): a Kaborno pierwsze to który był rok, bo nie mogę znaleźć ani w głowie, ani w riders?

2-08-2007 mam fotki ale to było drugie... Thomas był ale marchwi nie widzę Smile

no na drugim nie byłem, a o pierwsze pytałem Wink
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#10
Myszor, do tablicy!! Starszyźnie skleroza doskwiera Wink
Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem, a życie trzeba przeżyć tak, aby wstyd było opowiadać, a przyjemnie wspominać >:>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości