Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#11
(11-14-2007, 01:14 PM)STACH link napisał(a):za takie pomusły trza by na przykład kastrować- to by było w miare adekwatne

Stasiu wel ''Stach''...
Tu tfffoja ''Nel''...
A po co mnie jaja....
:-* :-[ :^)
Odpowiedz
#12
"Czy rozumiesz choć trochę logikę tych czynów?
NIE MA LITOŚCI DLA SKURWYSYNÓW!!!" >Sad >Sad

Wysłane.
Sam mam dwa psy i trzeciego dochodzącego.Czasem jak mnie wkurzają i na nie krzyknę to potem źle się czuję.Przecież one mnie kochają.
Ziemia jest płaska!
Odpowiedz
#13
(11-14-2007, 09:29 PM)snikers link napisał(a):"Czy rozumiesz choć trochę logikę tych czynów?

pytasz o logike...
a może lepiej ''zaistnieć''..,.,.,. i oto biega...
kto biega ....                                         
:O~
Odpowiedz
#14
ludzie to potwory-kutwa-wiele w życiu widziałem ale...

przywiązałbym do samochodu za nogi i czekał aż się

zetrze!!!
Odpowiedz
#15
Czyzby tylko Adameusz pojął sens tego wyczynu????
Przecież "artysta właśnie to miał na myśli" Byście o tym rozprawiali w blogach na całym świecie; pisali petycje z jego nazwiskiem i podawali je dalej - dzięki temu zaistniał!
Z drugiej strony jest jeszcze inna wymowa tego czynu:
Czy ktoś z was pafatygował się by policzyć ile dzieci na świcie umarło tego dnia z głodu razem z tym psem??? Czy kiwnęliście w tej sprawie choć palcem w bucie. Może choć wysłaliście im petycję................?
Odpowiedz
#16
no właśnie!
jak tu stopniować nasze odczucia?
a bomba atomowa?
walić wszystkie psy!
Odpowiedz
#17
Jak ten "artysta" koniecznie chce być sławny to niech sobie publicznie obetnie jaja piłą łańcuchową.Też będą o nim mówić na całym świecie.
Ziemia jest płaska!
Odpowiedz
#18
nie no, ręce mi opadły....
ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE NIE TYLKO ADAMEUSZ POJĄŁ SENS...
ale życie nie jest albo czarne albo białe.... i nie można tak prostacko podchodzić do jego różnych aspektów....
podpisałam petycję, bo chciałam wyrazić swoj sprzeciw przeciwko takiemu traktowaniu zwierząt....
głodujące dzieci to całkiem inny temat...
a to, ze nazwisko tego palanta pojawilo sie w necie w związku z tym?
jak widzę każdy próbuje zaistnieć... nie zawsze mądrze...
Odpowiedz
#19
Ci wszyscy artyści są POJEBANI!!! Sam bym skurwysyna zagłodził...
Ostatnio widiałem gdzieś w necie jak jakis pojebaniec nowiutką Carrere 911 dał do zgniecenia na złomowisku a potem wystawił ją jako rzexbe w galerii... Oczywiście do zagłodzenia psiaka nijak się to ma. Czy za to tam nie wsadzają do pierdla? :'(
Objects in the rear view mirror may appear closer than they are
Odpowiedz
#20
kurcze ja tam nie lubię głodu w niczyim wykonaniu.

ale moze dzieki slawie artysta nie bedzie glodny ,a to juz cos (jednego glodnego mniej)
A wlasciwie to 2 gdyz pies tez byl glodny (juz go nie ma, pewnie poszedl do nieba bo wszystkie psy ida)
artysta mogl zjesc psa i sie nasycic ,lecz po pewnym czasie zglodnialby powtórnie
za otrzymany grant pewnie na dluzej zapełni lodowke ,a moze nawet i jakiegos kundelka nakarmi

moze on chciał dobrze ... A jak nie to powinien za kare zjesc tego martwego nieswiezego psa !
(tylko nie podczas spektaklu teatralnego)

jestem obruszony FU!






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości