Ankieta: J/N
MATOWE
BŁYSZCZĄCE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MORALNOŚĆ
#1
Test na moralnosc


Zostaniecie  poddani małemu testowi. Składa się on z jednego tylko pytania, ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne. Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi! Zastanów się. Odpowiedz szczerze i dowiedz się czegoś o swojej moralności. Wyobraź sobie poniżej opisaną sytuację i podejmij decyzję. Pamiętaj : Odpowiedź powinna być spontaniczna, ale szczera! Znajdujesz się w samym centrum katastrofalnej powodzi wywołanej orkanem... Niesamowite masy wody.... Jesteś fotoreporterem w samym środku tej przerażającej katastrofy.Próbujesz zrobić jak najbardziej oddające grozę zdjęcia... Sytuacja jest niemal beznadziejna... Wokół ciebie znikają domy, ludzie walczą z żywiołem... Potęga natury w całym jej okrucieństwie... porywa wszystko na jej drodze. Nagle widzisz mężczyznę prowadzącego terenówkę..., który walczy rozpaczliwie.....wygląda jakoś znajomo...I rozpoznajesz go: to Prezydent Kaczyński! Ale widzisz, ze szalejąca powódź zaraz go porwie - ostatecznie... Masz dwie możliwości - uratować go.... albo zrobić zdjęcie twojego życia! Ocalic mu zycie albo zrobiz zdjecie, za które na pewno zgarniesz Pulitzera! Zdjęcie, które przedstawia śmierć jednego z najważniejszych ludzi w Polsce...         

A teraz pytanie:
Odpowiedz
#2
Skoro jestem reporterem. Porywam się na pełną grozy "wyprawe" po zdjęciA roku.
To zapewne jestem uzbrojona w wysokiej klasy aparat fotograficzny,który przy założeniu,że nie koniecznie wysokiej ale średniej ... może wykonać ok 1 zdjecie na 1 sek, a nawet więcej...
Zdążyłabym uzyskać zdjęcia i pomóc CZŁOWIEKOWI (!!!) i jeszcze ze względu na fakt że jest on prezydentem... zebrać laury  8) 8) 8) >:>
Odpowiedz
#3
toż na strasznego wyszedlbym ciula gdybym nie pomogl  >:>



ale moja pierwsza spontaniczna reakcja byla :
        co to jest orkan?
a druga:
        dlaczego strona na wikipedii ze slowem orkan wlaczyla mi sie po niemiecku?

a teraz poprosze to wazne pytanie  :^)

pozdrawiam Was
Odpowiedz
#4
oczywiście człowiek ważniejszy, mam nadzieję, że gdyby przyszło co do czego miałbym takie same zdanie :^)

a pytanie na pewno dotyczy wyboru jaki byłby dokonany przy zakupie czarnego kasku (oczywiście matowy)  >:>
Odpowiedz
#5
Dopalić lampą czy podciągnąć iso?
Żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie
Odpowiedz
#6
kask - czarny mat Smile
fotografia - sepia >:>
czy on ma prawo jazdy?
Odpowiedz
#7
najpierw fota, potem kolo ratunkowe........... >:> >:> >:>
Odpowiedz
#8
no tak, za zdjęcie pokazujące śmierć takiego człowieka byłby może ten pulitzer.. ale nie będzie większa nagroda za uratowanie go  >:> i to i to materialistyczne, ale takie było pytanie  :^) ale i tak najpierw bym cyknął fote z podkręconym ISO bo lampa w taka pogode za dużo nie da na odległość  >:>


mat wygrywa  >:> >:>
Bo nie można żyć bez...
Odpowiedz
#9
zresztą będąc w samym środku takiej katastrofy i tak wszyscy pójdą do piachu  >:>  cóż za optymistyczna wizja Big Grin >:>
Bo nie można żyć bez...
Odpowiedz
#10
(12-07-2007, 05:20 PM)chgwcch link napisał(a): A teraz pytanie:

Odp. MODRZEW





ale matowyyyy
A kliknij sobie i zobacz profil
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości