Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddaj babce dowód i kup jej bilet na Metallikę…
#11
no cóż, Metallica jest już swoistą legendą i nawet jakby teraz wydali jeszcze jedną płytę w rytmach  country (lub nawet w rytmach disco polo :O~) to i tak płyta ta by się sprzedała w kilku milionowym nakładzie.
Jeżeli chodzi o koncert to fajna sprawa, osobiście jednak wole zainwestować w moto  >:>
Odpowiedz
#12
to co komendant, jedziemy na gwardię ??
Odpowiedz
#13
(12-20-2007, 07:13 PM)Marshal link napisał(a):
Metalica to kaszaniarze.
Szanuje to co zrobili w latach mlodosci.
Wtedy grali prawdziwie zajebista metalurgie.
Po czarnej plycie powinni byli zakonczyc dzialalnosc muzyczna jako Metalica.
Niestety zadza pieniadza zwyciezyla...
Teraz to lepiej niech cwicza tarcie chrzanu, a potem jada na zawody, bo muzycznie to zenada.

...racja swieta bo Grzes oni nie sypia niestety >:> >:> >:>
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#14
(12-21-2007, 07:00 AM)Jogi link napisał(a):A ja na metallice się wychowałem. I nawet jak będą kręcić o sobie sitcomy tak jak Ozzy to i tak na koncert się wybiorę.
I po co ?
Hetfield bedzie wyl jak cipa.
Urlich upoci sie po 5 numerach i nie bedzie gral w takim tempie jak nalezy.
Hammett bedzie sie wdzieczyl przy solowkach.
Jedyna podpora to Trujillio, co wycisnie z siebie i basu wszystko co mozliwe na ten czas.

To ja wole odpalic "Ride The Lighting" poprawic "Master of Puppets" a na "szczytowanie" zajebac "Vulgar Display of Power" i napic sie piwa w glosnosci domowej, niz zasilac kieszenie tych kaszaniarzy.
UWAGA !!! Posypuję truskawki cukrem.
[Obrazek: Miazga.jpg]
Odpowiedz
#15
szkoda myslalem ze jednak troche siem lotrzepia........sant anger nie bylo takie zle.....swieza krew w postaci bassowego mogla cos ruszyc a tak.......choc jeszcze nie sluchalem
ale dla mnie tyz metalica skonczyla sie na czarnej plycie.......najwazniejsze ze slayer dalej napierdala tak jak trzeba!!!!!!!!!!!!!!!
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#16
(12-22-2007, 12:03 AM)666 link napisał(a):szkoda myslalem ze jednak troche siem lotrzepia........sant anger nie bylo takie zle.....swieza krew w postaci bassowego mogla cos ruszyc a tak.......choc jeszcze nie sluchalem
ale dla mnie tyz metalica skonczyla sie na czarnej plycie.......najwazniejsze ze slayer dalej napierdala tak jak trzeba!!!!!!!!!!!!!!!

...szkoda ze nigdy nie slyszalem SLAYER ale wiem
mozna mnie jeszcze uratowac Tomcio AVE i Ani AVE  >:> >:> >:>

z tego co pamietam ten maly niemecki chuj zagral nalezycie
mam poprawke aneks do umowy >:> >:> >:>

http://pl.youtube.com/watch?v=BkKl9nbtVto

koniec pisania czas pakowania :O~
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#17
(12-21-2007, 08:15 PM)Marshal link napisał(a):[quote author=Jogi link=topic=215.msg2108#msg2108 date=1198216813]
A ja na metallice się wychowałem. I nawet jak będą kręcić o sobie sitcomy tak jak Ozzy to i tak na koncert się wybiorę.
I po co ?
Hetfield bedzie wyl jak cipa.
Urlich upoci sie po 5 numerach i nie bedzie gral w takim tempie jak nalezy.
Hammett bedzie sie wdzieczyl przy solowkach.
Jedyna podpora to Trujillio, co wycisnie z siebie i basu wszystko co mozliwe na ten czas.

To ja wole odpalic "Ride The Lighting" poprawic "Master of Puppets" a na "szczytowanie" zajebac "Vulgar Display of Power" i napic sie piwa w glosnosci domowej, niz zasilac kieszenie tych kaszaniarzy.
[/quote]

najepierw kolego Marshal  naucz się pisać nazwe" Metallica "
widze że jestes lepszy cfaniak , ale i takich wpizdu
dla ciebie Metalica skończyła działalnos po czarnym albumie , po co tego słuchałes kolego ? goscie mają prawie gróbo po 40 latek zrobili kawał dobrego rock 'n'rolla .Nie chcesz jechac ,nie pojedziesz , pobawisz się napewno w jakiejs kileckiej dyskotece, więc nie pisz takich tekstów bo mi się słabo robi
Odpowiedz
#18
noooo... kolego Marshal... nie wiedziałem że taki cwania... przepraszam cfaniak jesteście... i jeszcze ta kielecka dyskoteka... fstyd...  Tongue >:> Tongue
Odpowiedz
#19
(12-31-2007, 01:02 AM)popularne link napisał(a):(...)więc nie pisz takich tekstów bo mi się słabo robi
Hetfield stał się pizdą.
Urlich jest upocona swinia z przerostem własnego ego i przynudza za każdym razem gdy otwiera ryj. I chujowo przeciętnie bębni.
Cały świat poszedł do przodu a oni nawet nie zatrzymali się - oni się uwstecznili do jakiegoś gówna którego nawet w remizie nie da się słuchać. I od nazwy i dawnego dorobku odcinają kupony dojąc takich frajerów jak ty, tych co za Hetfieldem z dziurami postalkoholowymi w mózgu wmawiają sobie że to "nowa jakość". Nie jakość. Pizdość.

zemdlłeś popku? czy jeszcze coś ciekawego napiszesz?  >:>
Odpowiedz
#20
Tak jasne. Metallica się niby uwsteczniła. Więc proponuje spalmy ich wszystkie płyty na jednym wspólnym stosie i zacznijmy słuchać takich rewelacji jak Linkin Park  :O~ :O~

Albo od razu przyznajmy, że tak naprawdę to rządzi polski hip hop  :O~ :O~ :O~

Po prostu pierdolicie jak potłuczeni
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości