Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie riders.....
#11
odpada tylko jeden termin: 7czerwca prosimy nic nie organizować...
pozostałe terminy mamy wolne!
kajaki mogą być - byle nie za daleko... no chyba, że z prądem  ;D ;D ;D ;D
Odpowiedz
#12
(01-14-2008, 08:51 PM)Valenciano link napisał(a): kajaki mogą być - byle nie za daleko... no chyba, że z prądem  ;D ;D ;D ;D

z prądem! z prądem! prawka na kajaki mi i tak nie odbiorą bo nie mam Wink

Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#13
zona sie zgodzia... wiec podaj termin....bedziem siem dostosowywac... ale na kajaki siem nie pisze...tylko na ....aktywny wypoczynek...wsrut butelczynek...
...kolo mnie kosa...siedzi i.... nie mowi ....ze nie...wiec.. moze i onz izoldom siem zalapie.
Odpowiedz
#14
No jak śnięte miasto jedzie to my też....
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#15
(01-14-2008, 09:32 PM)Seba link napisał(a): No jak śnięte miasto jedzie to my też....

a co Ty taki świętojebliwy siem zrobił?

ja rozumiem dobre towarzystfo ale jak termin pasuje to jedziem panie Seba! jedziem!!!
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#16
Gratuluje pomysłu 666. Spływ Drawą to jest to. Tylko trzeba dużo smarowidła na komary bo bestie zetną dupę jak złoto. Ja się piszę jeśli można.
Odpowiedz
#17
nie ma strachu, po 6 browarach juz nie kąsają Wink
Odpowiedz
#18
(01-14-2008, 10:20 PM)expedyt link napisał(a): nie ma strachu, po 6 browarach juz nie kąsają Wink

naturalne witaminki to podstawa!
w zdrowym ciele zdrowy chuch Wink

żaden komar nie podskoczy  >:>
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#19
Mieszkałem niedaleko Drawska Pom. w Mirosławcu przez 12 lat.Piękne tereny jest gdzie pojeździć i popływać. Przyznam, że się trochę stęskniłem za Pomorzem Zach. Decyzja zapadła JADĘ! Komary da się opić zgadzam się z Tobą. Gorzej jak się trafi na nawalonego czołgistę który pomylił drogi na drawskim poligonie albo wyceluje armatę nie tam gdzie trzeba. To dopiero atrakcja!!!
Odpowiedz
#20
Po uzgodnieniu z moją ładniejszą połową również piszemy się na spotkanko  Smile
Jadziem, jadziem aż dojadziem Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości