Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie riders.....
#31
Dla mnie każdy termin dobry jeśli WY wszyscy będziecie.
Odpowiedz
#32
(01-15-2008, 12:30 PM)rav500 link napisał(a): Dla mnie każdy termin dobry jeśli WY wszyscy będziecie.

WAZELINA
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#33
Z tego co wiem FFG bedzie 22.05 -26.05 ....... ja mam nastepujace wolne terminy:
19.06-17.07 w tym wyjazd do budzikowni okolo.......
14.08-11.09
tak winc to sa jedyne dwie opcje ..........bo w kwietniu maju to jeszcze za zimno na tego typu szalenstwa


Saint nie lam sie na prundzie tez sie plywa.....splyw zaczyna sie zawsze okolo 10 rano i konczy .....w zaleznosci od tepa i trasy .....
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#34
A miejsce to ......
http://www.agrowolarek.renado.pl/onasduza.html

jak ustalimy termin zaczne negocjacje z wlascicielem odnosnie ceny itp ....tylko musze wiedziec mniej wiecej ilosc chetnych
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#35
(01-15-2008, 03:34 PM)666 link napisał(a): Saint nie lam sie na prundzie tez sie plywa.....splyw zaczyna sie zawsze okolo 10 rano i konczy .....w zaleznosci od tepa i trasy .....
Wiem bo sam już tak na prondzie czy pod proąd nie opamietam dobrze ale płyąłem, tylko to o świcie zaczynaliśmy Smile  >:> :^)
Odpowiedz
#36
jeśli to będzie okres wakacyjny to myśle że prędzej dam rade niż w innych terminach, ale chętny jetem. i na ffg sie bede szykował. tylko czy to wszystko wypali mi.. czas pokaże. Magna czeka na wyjazd więc mam nadzieje że nic planów nie s.... zepsuje
Bo nie można żyć bez...
Odpowiedz
#37
...weekend procesyjny od 4 lat  zajety da ffg... ogoszenie juz niedugo...
...da mnie ,kosy, gosi i izy...kazdy termin pasuje ..o ile troszke wczesniej podany bedzie....
sniete mniasto napewno sie zmobiizuje.... nawet ,,maly,, ktory obok mnie tu sie kiwa.... kajakiem przez morze zadekarowal sie przypynac ..ha ha ha ...a kajaki ..ok...gosia i iza chetne...
Odpowiedz
#38
No i pięknie!
U nas sprawa nie łatwa,bo w połowie kwietnia przewidziane są narodziny. Smile Smile
Ale myślę,że uda mi się przyjechać.Kajaki na 40% >:>
Ziemia jest płaska!
Odpowiedz
#39
ja solo...
Sabinki kręgosłup nie wytrzyma takiej trasy!
każdy termin poza 7czerwca jest odpowiedni Smile
Odpowiedz
#40
my z Mirelium tysz siem piszemy...pod kilkoma warunkami

po pierwsze - primo - czy wpuszczeni zostaniemy na zlot puszka - znaczy siem samuchodemmmmm

po drugie - primo - termin - nie jestesmy w stanie tera siem zdeklarowac...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości