Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marchewa na bashu
#1
<kaszmir88> kierunek agrobiznes na wydziale ekonomii specjalność ochrona srodowiska??
<marchewa> no jakoś tak. nie pamiętam dokładnie bo rzadko chodziłem, ale w indeksie mi pisze, moge sprawdzić jak chcesz
<kaszmir88> nie dzięki
<marchewa> ale wiesz, ten kierunek to jednak sprawdze w indeksie, bo w sumie to samego mnie to zaciekawiło
<marchewa> co ja wogole skończyłem

jacus, kto to jest kaszmir88? Dawaj fote! Smile
Odpowiedz
#2
(03-13-2008, 10:07 AM)expedyt link napisał(a): jacus, kto to jest kaszmir88? Dawaj fote! Smile

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Kashmir_map.jpg
Ex….. a Korea wiesz kuda ….ale ty nie ‘’umny ‘’…

W rozwinięciu…Kaszmir - to miękka ’’ futerkowata ‘’z wełny kóz kaszmirskich tkanina charakteryzująca się bardzo cienkimi włóknami o grubości 16 - 18 mikrometrów, co zapewnia jej wyjątkową puszystość.
Naturalne kolory to szary, brązowy lub biały.

A fota fota fota ….
Nie koniecznie futerka…..
:-* :^) :-[
Odpowiedz
#3
skóz najbardziej lubię owieczki!

jednak okazalo sie, ze to nie ochrona srodowiska. sie pomylilo sie mi i tu ziemia i tu ziemia ..

o futerku na dobranoc:
Tendencja jest taka: im facet starszy i z większym bagażem doświadczenia, tym większą porażką - jego zdaniem - są zarośnięte pachy, nogi i przestrzeń miedzy nogami u naszych kochanych pań. Na szczęście duża część kobiet nienawidzi być owłosioną, co jest po naszej myśli, ale i tak wiele z nich nie przywiązuje większej uwagi do tego trzeciego miejsca, w którym radośnie i nieustannie piętrzą się włoski... którymi przygodny bardziej lub mniej mężczyzna może się nawet pokaleczyć.

Wyobraźcie sobie sytuacje:
- Znana wszystkim, przez jednych uwielbiana i praktykowana, przez innych krytykowana: LICZBA 69... wasz chłopak ochoczo podchodzi do sprawy i po chwili zaczyna się krztusić, podnosi się i z uśmiechem stwierdza: "kłaczek”... sytuacja i komiczna, i wstydliwa dla kobiety.
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#4
siedziala se marys na wysokiej sosnie.. ...jak zydowi broda.
Odpowiedz
#5
[Obrazek: 061175b790405954m.jpg]
Odpowiedz
#6
Kurde, takie malutkie literki teraz tu zrobiliście... że ja teraz nie wiem już.. golić czy nie golić ?  :-[ ??? :O~

Jest tu jakas wersja  z większymi literkami ? Bo ja już stara jestem i nos mi piszczy o monitor  >Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości