Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heloł
#1
Hej, hej!
Witam wszystkich zgromadzonych i niezgromadzonych
informuję, że jestem oczywiście tutaj nowa, (mam 20 lat więc chyba mogę odetchnąć z ulgą) co najważniejsze nie mam motocykla...narazie mnie nie stać, ale ale ujeżdżam czasami jak daje radę (nie ja tylko Ona) Jawkę 50tkę=) Mam nadzieję, że dowiem się tu wielu niezbędnych rzeczy jakich jeszcze nie wiem, cieszę się, że jestem w waszym gronie, proszę o ciepłe i wyrozumiałe przyjęcieBig Grin Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
SZESC >:> >:> >:>
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#3
...cieple i wyrozumiałe powiadasz, chmmmm... :-\
zapewne zaraz usłyszysz (przeczytasz)...
...DAWAJ FOTE !!! >:> >:> >:>
...od siebie, pozdrawiam  Wink
Zła okrucieństwa żadnego nie ulęknę się, albowiem ja złem największym tego świata jestem....
Odpowiedz
#4
To strasznie chujowo dla ciebie ze zajzalas w to miejsce, tu wrazliwi siedza w koncie w kucki i placza, a czy ty wiesz czy placza? widzial to kto? sprawdzil to kto? moga siedziec, symulowac i co? nieodgadnieni sa, tajemnica sa! Dowiesz sie jak przeklinac i przelykac ciete riposty a na przyjecie to mozesz liczyc co najwyzej na ojcowskiego liscia. Dawaj fote jak meczysz zajawke i witaj. Albo nie. Pokaz dupe! Pokaz dupe! Pokaz dupe!  >:>
Odpowiedz
#5
hehe, Ex z tym dawaj dupe to coś nowego u ciebie Smile Smile Smile Smile
a do nowej panny - witaj i dawaj fotę!!! >:> >:> >:>
Odpowiedz
#6
... Smile nuuuwitaj skoros siem odwazyla.Lekko nie bedzie,he,he  ;D.
  FOTA , JAWKA, dupa niekoniecznie.
..eksiu mniem zaskoczyl tez...
Pozdro  Big Grin
Odpowiedz
#7
coś niewieścieje nam to miejsce!
ale nic to! damy radę!

grzecznie się zapowiedziała Matrisza więc to juz plus dodatni dla niej Wink
bo takich co to wejdą, pierdolną pytaniem i znikną mamy na pęczki

ogólnie witaj! zapodawaj fotę a potem pisz się swoją Zjawą na odwieczne, tradycyjne, beznadziejne i niepowtarzalne spotkania  >:>RIDERS >:>
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#8
ok, ok zdjęcie jest więc już mogę spokojnie spać, dzięki za przywitanie mniej lub bardziej niepokojące;]
Odpowiedz
#9
Ciach.
UWAGA !!! Posypuję truskawki cukrem.
[Obrazek: Miazga.jpg]
Odpowiedz
#10
witam i ja
obyś się tu dłużej ostała niż tak jak większość nowicjuszy - jeden tydzień  Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości