Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam świadków wypadku
#1
Witam,

11.04.2008 w Warszawie na skrzyżowaniu ulic Zamoyskiego i Lubelskiej o godzinie 7:05 uległem wypadkowi. Wjechał we mnie samochód, który wymusił pierszeństwo na lewoskręcie. Kierowca nie przyznaje się do winy. Poszukuję świadków wypadku. Proszę o kontakt poprzez e-mail.

Z góry dziękuję,

tokarz
Pozdrawiam,

tokarz
Odpowiedz
#2
a co z monitoringiem??? chyba wawa ma system kamer ??? może to by Ci w czymś pomogło.....chyba ze faktycznie ktoś z ridersow lub jego bliskich  był świadkiem tego wypadku
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#3
Motocykla jeszcze nie widziałem po wypadku, tylko na zdjęciach. Nie wygląda ciekawie, ale myślę, że da się go podreperować. Rama podobno jest cała. Muszę go oddać na sprawdzenie, jak już sprawa od strony prawnej będzie klarowna. Ogólnie wszystko co wystające jest połamane, łącznie z chłodnicą, kolektorami, tłumikiem, przewodami do chłodnicy, użebrowaniem bloku.
Nie wiem czy nie będzie kasacji, bo podobno jak koszt naprawy przekroczy 70% wartości rynkowej pojazdu to ubezpieczyciel zarządza kasację. A części w ASO są piekielnie drogie. I tak mój stan fizyczny nie pozwoli mi jeździć na motocyklu do końca przyszłego roku, przy dobrej prognozie.

Niestety na tym skrzyżowaniu akurat nie ma kamer.
Teoretycznie dysponuję ludźmi, którzy widzieli zajście i udzielili mi pomocy, ale to są chyba dwie czy trzy osoby. Zawsze wolę się dowiedzieć, może ktoś coś widział. Kierowca samochodu ma oczywiście swoich świadków...
Pozdrawiam,

tokarz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości