Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idzie się k**wa załamać...
#1
Nawet mnie to zszokowało  ???

http://www.wykop.pl/link/101945/ja-i-dob...zej-klasie


:o

a najbardziej wqrwiły mnie te debilne wypowiedzi większości ...

Z jednej strony to paranoja żeby dziewczynka w tym wieku pisała coś takiego...
Z drugiej strony ktoś ją tego nauczył, więc kwestia wychowania...
Ale jak czytam,że "zna warunki, zasady, regulamin" itd. to mnie zabiło... i to piszą dorośli ludzie!!!

Przecież to jeszcze dziecko! Skąd może pojmować co jest godne a co nie...??? Zamiast prowadzić głupkowate wywody powinni od razu zgłosić ten fakt na NK...

No normalnie wam powiem, że mnie to zastrzeliło.
Sama (jak i wielu tutaj) mam konto na NK. Podobno dzieci w dzisiejszych czasach są bardziej "obcykane" w komputerach... mnie samej zajęło znalezienie funkcji prywatności jakieś 3 miesiące...
Ale czy uważacie,że dziewczynka w tym wieku zna znaczenie słowa "kurwa", a w tym przypadku znaczenie kobiety lekkich obyczajów???
Odpowiedz
#2
a ja slyszalem ze na NK zalozone bylo konto dla kontaktu z dzieciakami .....jakis pedofil wpadl na taki pomysl...pojawialy sie rozne zdjecia o dwuznacznej tresci....na liscie znajomych tego osobnika byly same mlode bardzo mlode osoby .....i tak sie zastanawiam w jaki sposob jest to monitorowane bo chyba jest.....a moze cos sie zmienilo kiedy NK wykupil nowy wlasciciel :'(...ale w momencie kiedy przez strone przewala sie tyle osob a ilosc zdjec i postow jest astronomiczna jak wylapac takiego typu rzeczy???
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#3
Administratorowie liczą na użytkowników...
Przy każdym foto i profilu,który oglądasz jest "zgłoś nadużycie"...  :-\

Nikt tego nie pilnuje... gdyby tak było to i kont fikcyjnych by nie musieli tworzyć... i byłoby ograniczenie - nie jak teraz 1 mb na miesiąc transferu- tylko możliwość umieszczenia 3 zdjęć i tylko trzech i by nie było aż takiego syfu...
Ponadto, jeżeli już trzeba zgadzać się na jakiś tam regulamin itp. to czy dziecko w wieku tych 10 lat może to zrobić???
Przecież tylko rodzice mogą wyrażać zgodę na przetwarzanie danych dziecka-czy może się mylę?
Odpowiedz
#4
ale jakie jezd wyjscie??? nie masz mozliwosci sprawdzenia wieku itpitp
jedyna mozliwosc to liczenie na to ze ktos uczciwie doniesie na taki stan rzeczy co nie powinno byc trudne przy takiej ilosci ludzi odwiedzajacych ta strone.....a reszta .....masz przyklad u nas....jedna zbanowana jezd >:>
generalnie nie ma chyba mozliwosci sprawdzenia kto i co ....moze jak wyjda jakies inne zabezpieczenia....
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#5
a skąd wiesz, że zbanowałem Szczypiora  :^)
Odpowiedz
#6
8)

Valenciano... ja Ciebie tesz...

:^)

ja wiem że "łona" nie jest zbanowana tylko zignorowana przez większość tu szanownych użytkowników...

właśnie pisałam o tym szatański pomiocie,że na NK liczą właśnie na "straż publiczną"... takie mają zabezpieszenia  ???

Odpowiedz
#7
(10-16-2008, 05:33 AM)Szczypior link napisał(a): właśnie pisałam o tym szatański pomiocie,że na NK liczą właśnie na "straż publiczną"... takie mają zabezpieszenia  ???

[tt]kiedyś miałem konto na NK.
okazało się że moja szkoła była zarejestrowana 4 razy.
12 razy zgłaszałem się do admina, żeby je połączyć. ZERO  odzewu.
wiem, że nie tylko ja wnioskowałem o połączenie.

jaki admin taka strona.

skasowałem konto na NK.[/tt]
[tt]majek - zagończyk[/tt]
Odpowiedz
#8
:^)

hmmm... My mieliśmy podobny problem... i do tego o zmiane moderatora... odpowiedź przyszła po tygodniu i wszystko się rozwiązało...  Smile

może w nie odpowiednią rubryke wszedłeś  ;D bo tam sie pogubić można
Odpowiedz
#9
ja zlikwidowałem konto, ta NK to trochę bez sensu jest ale nie będę się rozwodził dlaczego, a najbardziej to mnie komentarze rozwalały pod zdjęciami typu"jaka piekna z was para" lub "pięknie/ślicznie/ wyglądacie razem" lub z innej beczki "to moje słońce najukochańsze" itp itd portal bez sensu....
Odpowiedz
#10
Eksior też twierdzi że bezsensu jest ten portal,bo ja mam zawsze full wiadomości a on nie  ;D

a co do komentowania... akcja jest prosta... bez gwiazdki... nie chcesz mieć opisów? zablokuj możliwość komentarzy...

Ja uważam, że portal jest całkiem ciekawym pomysłem... po wyjeździe z mojego miasta straciłam wiele kontaktów... teraz piszemy sobie ze znajomymi i jest śmiesznie...  Tongue

Nikt nikomu też nie każe komentować czy wstawiać jak najwięcej zdjęć...
Człowiek to taka istota, która lubi się chwalić i wzbudzać zazdrość w innych... a czasami po prostu pokazać swoje szczęście...

Pisałam już, że jednak powinno być ograniczenie do 3 i tylko 3 zdjęć...

i choć portal jest ogromny to jednak jakaś weryfikacja czy coś powinna być... żeby zapobiegać takim chorym sytuacją jak z tą dziewczynką...


8)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości