Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cruiser?
#1
Jeździsz cruiserem lub zamierzasz taki motocykl kupić w przeciągu najbliższych 6 miesięcy? I do tego chciałbyś pomóc zapalonej motocyklistce?   8)
Bardzo proszę, weź udział w moim badaniu do pracy magisterskiej  Smile Proszę podejdź do tego badania na poważnie, niewypełnione ankiety do końca, nie będą brane pod uwagę, więc w takim wypadku szkoda Twojego czasu.
By przejść do badania wejdź na stronę http://swps-cruisers.strefa.pl   Wink

Z góry dziękuje,
Weronika
studentka SWPS
Odpowiedz
#2
a powitać, powitać  Smile
nam też niezmiernie miło  :-[  :-\  ;D ;D ;D ;D
Odpowiedz
#3
...przebrnalem
najciezej bylo znalezdz szybko duzo nazw na cruisera
wol,armatura,kibel,klozet,mozna sie umeczyc >:> >:> >:>
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#4
witać, witać  Smile

przypominam, że badanie jest tylko dla osób jeżdżących CRUISERAMI oraz planujących zakup takiego typu motocykla w przeciągu 6 miesięcy  Smile
Odpowiedz
#5
(12-18-2008, 11:03 PM)nika link napisał(a): witać, witać  Smile

przypominam, że badanie jest tylko dla osób jeżdżących CRUISERAMI oraz planujących zakup takiego typu motocykla w przeciągu 6 miesięcy  Smile

...ja crujserem nie jezdze ale sie napalam
marze o tych wszystkich cudenkach co im dane czepiac
na swoich maszynkach
i to nie od 6 miesiecy tylko lat pewnie Smile
...niech panienka pamieta
ze dzis taki plan mam jutro moge nie miec
takze wsio sie zgadza >:> >:> >:>
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#6
a dla mnie te pytania som tendencyjne.....to do pracy ...czy to badanie rynku przez yamahe  >:>  Wink
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#7
też mi to badaniem rynku pośmierduje Wink
Odpowiedz
#8
icka nie nalezy wachac, icka nalezy uczyc  Tongue  (kiedys taki stary dowcip byl )

jestem studentka SWPS - kierunek Psychologia Społeczna, seminarium magisterskie mam u prof. A.Falkowskiego, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości można to zweryfikować.

ciesze sie ze moge zrealizowac moja prace magisterska z elementami mojej pasji (cruisery)  Smile
Odpowiedz
#9
a Ty czasem na suzukowskim forum nie jeste wklepana? to moze trzeba bylo zrezygnowac z podawania marki a zapodaniatylko ,,cruiser,,
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#10
mozliwe ze jestem, a to nie mozna byc?
dla twoich watpliwosci jezdze bmw f650gs ;p az ze sie interesuje roznymi motocyklami...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości