Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tor w Pionkach
#31
(02-11-2009, 07:07 PM)Marshal link napisał(a):
Marchewa, nie pierdol tu o organizacji  >Sad
Spojz w lustro, splun, popatrz jeszcze raz i dopiero sie przysraj do kogos.
Tak czy srak fajnie ze ktos robi jakies ruchy zeby taki tor powstal.

a Ty zastosowałeś się do rady swojej, czy chciałeś podjąć dyskusję merytoryczną? 
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#32
(02-11-2009, 07:41 PM)marchewa link napisał(a): a Ty zastosowałeś się do rady swojej, czy chciałeś podjąć dyskusję merytoryczną? 
Jednak sie wkurwil.
Marchew, przepraszam bo nieladnie do Ciebie napisalem, a nawet brzydko. Cofam to.
Ja nie oceniam kolesia czy dobrze czy zle organizuje powstawanie toru bo chuja o tym wiem.
Jakes tylko wyrywki, wycinki, napisanki internetowe, ktore niewiele maja zawartosci typu: dlaczego, jak, po co, z kim, kiedy itd.
Wiec sie nie uzewnetrzniam ze koles chujowo to robi.
Dzwoniles do niego, dzwoniles do urzedow w ktorych zalatwia wszystkie te sprawy, do firm z ktorymi zamierza to zbudowac?
Jesli tak to masz podstawe zeby go krytykowac za to co robi i makupa.

ps. Merytoryczną to trudne słowo, wiec nie wiem czy rozumiem co to znaczy.
UWAGA !!! Posypuję truskawki cukrem.
[Obrazek: Miazga.jpg]
Odpowiedz
#33
(02-11-2009, 09:28 PM)Marshal link napisał(a): [quote author=marchewa link=topic=666.msg6974#msg6974 date=1234377672]
a Ty zastosowałeś się do rady swojej, czy chciałeś podjąć dyskusję merytoryczną? 
Jednak sie wkurwil.
Marchew, przepraszam bo nieladnie do Ciebie napisalem, a nawet brzydko. Cofam to.
Ja nie oceniam kolesia czy dobrze czy zle organizuje powstawanie toru bo chuja o tym wiem.
Jakes tylko wyrywki, wycinki, napisanki internetowe, ktore niewiele maja zawartosci typu: dlaczego, jak, po co, z kim, kiedy itd.
Wiec sie nie uzewnetrzniam ze koles chujowo to robi.
Dzwoniles do niego, dzwoniles do urzedow w ktorych zalatwia wszystkie te sprawy, do firm z ktorymi zamierza to zbudowac?
Jesli tak to masz podstawe zeby go krytykowac za to co robi i makupa.

ps. Merytoryczną to trudne słowo, wiec nie wiem czy rozumiem co to znaczy.
[/quote]

bardzo ładnie, zrozumiałeś różnicę pomiędzy "przypierdalaniem, a krytyką.
poddałem krytyce tylko działania w sprawie ROŚ, których przebieg inwestor sam opisał. w związku z tym pozwolisz, że nie będę wykonywał tych wszystkich telefonów. kończąc przepraszam za używanie słów, kt mogły Tobie wydać się obraźliwe.

[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#34
A ja będe wielkim optymistą i myśle że tor powstanie.  Smile
Trzeba im mocno kibicować.  8)
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#35
a póki co, można sie popałować  Big Grin
nad torem w fazie kreacji  >:> 8F
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości