Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na gwałt sprzedam!!
#1
wiem że nie motocyklowe i wogle nie to forum.. ale to w zbożnym celu. jak go sprzedam to może zmienie motocykl na większy.. więc zapraszam Wink

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3395790


i zdjęcie maleństwa które mi sie najbardziej podoba (mam nadzieje że mnie siostra nie zabije jak to zobaczy ;p):




Załączone pliki
.jpg   malenstwo.jpg (Rozmiar: 61.36 KB / Pobrań: 51)
Bo nie można żyć bez...
Odpowiedz
#2
..ile za nia chcesz i czy bedzie posluszna
czy trza ja ulozyc daj wiecej szczegolow
i lepiej zeby Cie zabila to nie bedzie swiadkow ze tranzakcja miala miejsce >:> >:> >:>
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#3
pisałem "jak go sprzedam". a zdęcie siorki tylko pokazane jak opiera się o "maleństwo"  Tongue Tongue.. oj maly maly, chodź lepiej na flache  >:> 8F
Bo nie można żyć bez...
Odpowiedz
#4
no dobra, to ile za ta czerwone klapki???
Odpowiedz
#5
Cytat:Na gwałt....

Nie to żebym się czepiał ale tyle kasy na gwałt.... nie wiem co ty planujesz  Tongue

FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz
#6
klapki som gratis  >:> >:> 8F


a tyle kasy bo...
lubie szarmancko i z rozmachem. w sumie mariot czy galindia kosztuje  8) >:> >:>
Bo nie można żyć bez...
Odpowiedz
#7
a rok w końcu 2002 czy 2003  8)
Odpowiedz
#8
(09-12-2007, 03:39 PM)saint link napisał(a):a rok w końcu 2002 czy 2003  8)



więc tak. to jest model 2003. na tabliczce przy drzwiach jest 2002 i to jest chyba rok złożenia. ale te modele były od 2003 roku. poszło w papiery 2002 by mniejsza opłata była w polsce. widziałem już tą furę w paru filmach. nie pamietam w jakich, ale na pewno w za szybcy za wściekli  8) >:>
Bo nie można żyć bez...
Odpowiedz
#9
Dam dyche(oooo fuckTongue dam 9,99plnTongue, dychy nie damTongue). A tak powaznie,to moze to i ladne ałto allle, ja z UeSanSkich to wole starsze(panieTongue).
PS: Wiem, bzdury pisze,ale to pierwszy moj post po przeprowadzceTongue wiec prosze o wybaczenie, jakos sie odnalezc do konca nie moge:/
Pzdr
SzczałaTongue
Odpowiedz
#10
jak oftopik to oftopik - kupa - impregnuj sie!  8F
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości