Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja autostrada.
#21
jak dla mnie to nadal bicie piany, tyle zachodu o tak krótki odcinek autostrady po którym i tak na co dzień mało motocykli jeździ,obstawiam, że nawet 1/3 tych którzy protestowali nigdy nie przejechali tą droga, co innego gdyby to była autostrada z Zakopanego do Gdańska.... >:>
Odpowiedz
#22
po tym co przeczytałem ostatnio to już chyba nic mnie w tym kraju nie zaskoczy

goście zarządzający autostradą a4 wykombinowali sobie, że skierują do sądu zarzuty przeciw protestującym motocyklistom o utrudnianie ruchu a konkretnie za wnoszenie opłaty legalnym środkiem płatniczym jakim są groszówki...

to chyba powinno się znaleźć w dziale: czarny humor bo już sam nie wiem śmiać się czy płakać

http://waluty.wp.pl/kat,50012,title,Czy-...omosc.html
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#23
http://www.tinyurl.pl/?hotWhAQ2

ale jaja  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Odpowiedz
#24
... a mnie się coś wydaje że prezez Stalexportu dostał żółte ducati na mikołaja >:>

http://www.rmf.fm/audio/?typ=2&uid=2&bid=7720
Odpowiedz
#25
z komentazy podobal mnie sie ten, coby jebutnac akcje placenia banknotami o nominale 200 zl...to by chyba byl jeszcze wiekszy przypal niz te groszaki...ciekawe po ilu moturrach panie nie mialyby czym wydawac...
Odpowiedz
#26
JJJi czy to drogo....
Ijjjj jest co oprotestowywać.....

A ile kilometrów autostrad możemy przejechać  poza granicami naszego kraju?

W Austrii za 7,6 euro, a więc 31 zł możemy do woli jeździć po autostradach przez dwa tygodnie (w Polsce za tę kwotę przejedziemy 150 km z Konina do Nowego Tomyśla!). Za 21,80 euro czyli 90 zł mamy prawo jeździć po autostradach przez 2 miesiące (!), a winieta roczna kosztuje 72,60 euro (300 zł), a więc tyle, ile w Polsce kosztowałoby nas przejechanie 1500 km (średnio daje to 4 km dziennie).

W Czechach tyle samo co za autostradę poznańską płacimy za winietę 15-dniową (200 koron, 32 zł). Winieta dwumiesięczna kosztuje 300 koron (48 zł), a roczna - 144 zł. W wypadku TIR-ów ceny wynoszą odpowiednio: 1300 CZK (210 zł), 3500 CZK (560 zł), 14000 CZK (2240 zł). Istnieje również winieta jednodniowa, która kosztuje 250 CZK (40 zł). To taniej niż 37-kilometrowy odcinek autostrady A2!

Na Słowacji winieta jednodniowa kosztuje 150 SKK (16,5 zł), miesięczna 300 SKK (33 zł), a roczna - 1100 SKK (121 zł). Jak widać, miesiąc jeżdżenia po słowackich drogach kosztuje tyle samo co 150 km autostrady poznańskiej. W wypadków TIR-ów koszty wynoszą 300 SKK (33 zł) za jeden dzień, 1400 SKK (154 zł) za tydzień, 3000 (330 zł) za miesiąc i 15000 (1650 zł) za rok. 

W bogatej Szwajcarii obowiązują winiety wyłącznie całoroczne. Kosztują one... 40 CHF, czyli 107 zł. Za tyle w Polsce możemy przejechać 550 km, czyli około 1,5 km dziennie...

Nio protestować ,protestować ,a ci zdziercy majjjjom nas głęboko w kiszce stolcowej , a mosze nawet w jelicie grubym co…
Odpowiedz
#27
za przejazd z Metz we Francji do Walencji coś ponad 100 ojro...
zapytam Sabinę o szczegóły  >:> >:> >:> >:> >:>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości