Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BMT 2010
#1
eeeeeeeeee bylem widzialem ale czy warto....brak Hondy(liczylem ze zobacze nowa 1200) i Yamahy,jedyni wieksi wystawcy to suka,ktm(RC8 jakis taki ten bak zalatuje strasznie tandetna plastykowa atrapa ...ale zadupek uuuuuuuuuuu panie az slina leci),ducati wiadomo wloszczyzna 1198 w wersji superbike z teamu Ducati Corse,angielski Triumph 675 nawet nawet,bimota to sztuka sama w sobie no kolejna wloska marka aprilia I nowa RSV4 wyglada zajebiscie, byl nawet hoysiung czy jak to sie pisze ...z wiekszych sklepow oferty tylko Hein Gericka plus lokalne sklepy z berlina  ...Louis i Polo nie wystapily....BMW gdzies na szarym koncu ...dwa dokladnie dwa sprzety i to raczej wystawione nie przez oficjalnego dealera...zawiodlem sie ...jedyne pocieszenie ze zakupilem nowa skorupe ...shoeia 1100 z dodatkowa szyba ...zaoszczedzone 100 ejro...trzasnalem troche zdjec..bylo sporo fajnych przeróbek na streety ...podsumowując 5 czy 6 lat temu robilo to na mnie wrazenie teraz.... :-\ :-\


Załączone pliki
.jpg   P1010035.JPG (Rozmiar: 87.19 KB / Pobrań: 6)
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#2
http://www.riders.info.pl/cpg/thumbnails.php?album=181

Sorry za opóźnienie, remonta mam w chałupie Wink
Żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie
Odpowiedz
#3
eeeeeeeee a tam jakies haslo......moje nie dziala
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#4
moje też...
Odpowiedz
#5
Hasło brzmi: olsazrteipudw

Sorry, no mówiłem - remont Wink
Żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie
Odpowiedz
#6
a ktos bywa na tych warszawskich targach? - warto? - bo od pewnego czasu mam mieszane uczucia co do BMT...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości