Riders - motocykle i motocykliści - Testy na prawo jazdy w UK - motocykle

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
RIDERS infoLogowanie

Osoba, która chce ubiegać się o prawo jazdy na motocykle w Wielkiej Brytanii musi mieć ukończone 16 lat i przebywać na terenie tegoż kraju co najmniej 185 dni. To główne warunki, jakie musi spełnić przyszły zdający. Warto wiedzieć, iż idealna umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest zbędna, ponieważ w razie potrzeby na egzaminie teoretycznym pytania będzie czytał polski lektor. Z kolei na egzaminie praktycznym możemy skorzystać z pomocy osoby, która dobrze zna język i przetłumaczy nam wszystkie polecenia lektora.

Pamiętajmy, iż zdanie egzaminu na motocykl w Wielkiej Brytanii jest prostsze niż w Polsce. Jednak by móc sobie z nim poradzić bez jakichkolwiek komplikacji i problemów, warto przygotowywać się do niego korzystając jedynie z naprawdę wiarygodnych, aktualnych, a także i sprawdzonych materiałów. Błędy popełnione na egzaminie nie mogą być przecież tłumaczone złym doborem materiałów przygotowawczych. Właśnie z tego powodu powstały “Testy na prawo jazdy w UK - motocykle” - http://www.emano.co.uk/p/testy-na-prawo-jazdy-w-uk-motocykle,16.html?cat=241. Stanowią one najbardziej aktualną bazę przetłumaczonych na nasz język ojczysty przykładowych pytań, które mogą pojawić się na egzaminie właściwym. Dodatkowo, uwzględniają zmiany obowiązujące od roku 2013. Każdy zestaw wyposażony jest również w klucz, zawierający poprawne odpowiedzi. Co więcej znajduje się tam dokładny opis egzaminów oraz studium przypadku.

Warto zaznaczyć, iż podręcznik ten przeszedł weryfikację merytoryczną przez ekspertów, dzięki czemu stanowi wartościowy materiał szkoleniowy. Z kolei wysoka jakość tłumaczenia zagadnień oraz w pełni zrozumiałe teksty, sprawiają iż wiedza jest łatwa do przyswojenia. Co więcej, można zaopatrzyć się także w pełen zestaw materiałów, pomocnych każdemu zdającemu. W skład takiego zestawu, oprócz opisanych wyżej testów, wchodzą również: Brytyjski kodeks drogowy, który powinien stanowić podstawę przygotowań, Płyta z filmowymi testami hazard perceptron, stanowi on drugą część teoretycznego egzaminu.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać na swoją skrzynkę informacje o promocjach i okazjach dostępnych za pośrednictwem serwisu riders.info.pl


Wiadomość HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Zdjęcia

Facebook Image