Riders.info.pl
do w cipy - Wersja do druku

+- Riders.info.pl (http://riders.info.pl/mybb)
+-- Dział: Na luzie (http://riders.info.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Humor (http://riders.info.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: do w cipy (/showthread.php?tid=778)

Strony: 1 2


do w cipy - lastone - 08-18-2009

Policjant zatrzymuje motocyklistę za przekroczenie prędkości..
- Poproszę prawo jazdy...
- Niestety nie mam prawa jazdy, zabrano mi uprawnienia już 5 lat temu
- Dowód rejestracyjny poproszę...
- Nie mam. to nie jest mój motocykl. Jest kradziony.
- Motocykl jest kradziony !!!???
- Dokładnie, ale prawdę mówiąc - chyba widziałem dowód rejestracyjny w tank-bag’u, jak wkładałem tam pistolet...
- Ma pan pistolet w tank-bag’u!!!???
- No tak. Tam go włożyłem, po tym jak zastrzeliłem właściciela tego motocykla i jak po poćwiartowaniu schowałem ciało w kufrach
- W kufrach jest CIAŁO !!!!!???
- No przecież mówię...
W tym momencie policjant zawiadamia komendę, po 2 minutach antyterroryści otaczają motocykl, dowodzący akcja podchodzi do kierowcy
- Prawo jazdy poproszę..
- Proszę bardzo - i kierowca pokazuje jak najbardziej ważne prawo jazdy
- Czyj to motocykl - pyta komendant
- Mój. Proszę oto dowód rejestracyjny
- Proszę wolno otworzyć tank-bag’a i nie dotykać schowanej tam broni...
- Proszę bardzo, ale nie ma tam żadnej broni
- Proszę otworzyć kufry i pokazać ciało
- No problem, ale jakie ciało ??!!
- Zaraz - mówi kompletnie zdezorientowany policjant - kolega, który pana zatrzymał, powiedział, że nie ma pan prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, motocykl jest kradziony, w tank-bag’u jest broń a w kufrach ciało...
- He he - odpowiedział kierowca - a może jeszcze panu powiedział, że przekroczyłem prędkość?
##############################################################################################
Przyszedł kryzys.
Prostytutki myślą, że przyjdzie im pracować za kasą w markecie.
Kasjerki myślą, że przyjdzie im iść pod latarnię.
###############################################################################################
Rosyjskim genetykom udało się stworzyć idealną kobietę.
Ma co prawda nadal tylko dwa cycki ale z jednego leci wódka, a z drugiego zapojka...


Odp: do w cipy - redcatm - 09-23-2009

Smile


Odp: do w cipy - redcatm - 09-23-2009

http://www.widelec.org/zdjecie,duzy-motor,298.html


Odp: do w cipy - Maly - 09-23-2009

(09-23-2009, 01:00 PM)redcatm link napisał(a): http://www.widelec.org/zdjecie,duzy-motor,298.html

...Redfak braklo mi Ciebie Smile
Darkowi zreszta tez Wink
...aaa aha a u tego lekarza co Ci pisalem na privie bylas?
i co i jak pomoglo ? >:> >:> >:>


Odp: do w cipy - redcatm - 09-24-2009

wszystko jest w porządku. Dzieki za troskę Mały. Trochę byłam zajęta. To nie miałam czasu wklejać obrazków.


Odp: do w cipy - redcatm - 09-25-2009

Ile jest dowcipów o policjantach?
- Ten jeden - reszta to prawda.




Odp: do w cipy - Valenciano - 09-27-2009

;D ;D ;D


Odp: do w cipy - fakirr - 09-29-2009

Św. Piotr siedzi sobie u bram raju i popija herbatkę. Nagle drzwi sie otwierają i wpada koleś. Zatrzymuje sie na środku recepcji i wybiega. Za chwile znowu to samo, wbiega i wybiega. Św. Piotr podnosi wzrok z nad gazety i mówi:

- Kurwa, znowu kogoś reanimują.


Stoi baca na jednym brzegu Dunajca, a goral na drugim. Baca drze sie:
- Gleboka?!
Ale goral nie doslyszal, bo Dunajec okropnie szumial, wiec mowi:
- To nie Oka, to Dunajec!
Na to baca wchodzi do wody, prad go porywa, ledwo zywy wychodzi na drugim brzegu. Po chwili podchodzi wsciekly do gorala i mowi:
- Ja ci kurwa dam do jajec!

Leci sobie duzy pasazerski samolot. Spokojnie, bez cisnien, pogoda ladna. Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie sie nudzi i zaczyna wqrwiac pilota duzej maszyny. Przelatuje nad nim, pod nim, jakies beczki, korkociagi w niebezpiecznej odleglosci itp. Przy czym caly czas szydzi z pilota samolotu pasazerskiego:
- Czym ty latasz? Stodola? Patrz na to gosciu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam lepszy samolot i nie ma czegos takiego co potrafisz ty i twoja maszyna, czego ja bym nie zrobil milion razy lepiej!
Koles w pasazerce coraz bardziej wnerwiony po którejstam sugestii by sie zolnierzyk odstosunkowal w koncu proponuje:
- Oki delta-tango-charlie-coś-tam. Teraz wykonam taki myk ale jak go nie powtórzysz - na dole stawiasz kolacje, panienki i na kadlubie swojego "odkurzacza" piszesz: JESTEM ZLOMEM. Umowa?
- Dawaj misiu. Nie ma takiej opcji zebys wygral wiec to Ty napiszesz to na swoim kadlubie i wódeczka, panienki itp na Twój koszt!
- Uwaga zaczynam, to sie nieco odsun!
Pilot F16 czeka. Mija pól minuty, pulap ten sam, predkosc ta sama, nic sie nie zmienia. Mija minuta, dalej nic. W koncu pilot pasazerskiego odzywa sie w sluchawce:
- Dobra skonczylem.
- A co to kufa mialo niby byc?!?
- Bylem sie odlac.


Jechały 3 zakonnice i ksiądz pociągiem. Gdy pociąg ruszył jedną z zakonnic wyciągnęła żubrówkę 3 kieliszki i powiedziała : my jesteśmy Boże krówki napijemy się żubrówki. Napiły się we trzy a księdzu nic nie dały. Pociąg dojechał do stacji część pasażerów wysiadła, pociąg ruszył dalej zakonnica ponownie wyciągnęła butelkę 3 kieliszki i powiedziała : my jesteśmy Boże sługi pierdolniemy po raz drugi. Ksiądzu znowu nic nie dały.
Następna stacja ludzie wsiedli wysiedli ,pociąg ruszył zakonnica znowu wyciągnęła flaszkę 3 kieliszki i powiedziała :My jesteśmy Boże dzieci pierdolniemy po raz trzeci . Ksiądz w tym momencie nie wytrzymał i mówi: A ja jestem Boży byk dajcie kurwy chociaż łyk.

W pewnej firmie nastał nowy dyrektor. Zwołał zebraniewszystkich
pracowników:
- Od teraz nastają nowe porządki:
Sobota i niedziela są wolne bo to weekend.
W poniedziałek odpoczywamy po weekendzie.
We wtorek przygotowujemy się psychicznie do pracy.
W środę pracujemy.
W czwartek odpoczywamy po pracy.
W piątek przygotowujemy się do weekendu.
- Czy są jakieś pytania?
- Długo będziemy tak zapierdalać?






Odp: do w cipy - jagieu - 11-06-2009

Rok 1980. Moskwa, ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Na trybunę wchodzi Leonid Breżniew, wyciąga tekst przemówienia i zaczyna:
- O, o, o, o, o.
Szybkim krokiem podchodzi do niego jeden z organizatorów igrzysk i mówi:
- Towarzyszu sekretarzu generalny, tekst przemówienia zaczyna się nieco wyżej, a to, co teraz czytacie, to kółka olimpijskie!


Odp: do w cipy - redcatm - 11-12-2009

Podchodzi facet do kiosku Ruchu i prosi o paczke fajek.
Kioskarka mu podaje. On patrzy, czyta:
UWAGA! PALENIE TYTONIU POWODUJE IMPOTENCJE.
Facet oddaje fajki i mowi:
- Pani mi da takie z "rakiem".
Smile