Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co roczna tradycja
#11
daleko - ?? nie znam takiego słowa  8F
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#12
Witam i donosze że będąc na powrocie z cieplejszych stron w czasie imprezy takowej niedane mi będzie Was odwiedzić w tymże terminie... o czym z żalem donosze...
Odpowiedz
#13
bawcie się dobrze ja popylam na wesele w tym terminie  8)
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#14
1.Saint x2
2.Marchewa
3.Smutny
4.Valenciano x2
5.Waldek x2 +2?
6.DERYL
7.ghostrider
8.Seba
Odpowiedz
#15
po ustaleniach z właścielem campingu pozostaje termin jak wyżej czyli 28-30 września.
Miejsce to samo co rok temu czuli camping C'est la vie nad jeziorem żywieckim (http://campinglaguna.pl/)  Żywiec ul. królowej jadwogi 41. nr. tel. 33 8652427.
Na chwilę obecną cały Kamping jest w teorii zarezerwowowany dla Nas, jednak jak będzie od nas mało ludzi ,a przyjadą turyści to pna włściciel będize ich lokował tam gdzie będzie miejsce Smile

na chwilę obecną do dyspozycji mamy:
3  domku 6 osobowe cena za dobę:  240zł
oraz jeden lub 2 pokoje 3 osobowe :  150zł doba

domek 1 (już zarezerwowany):
1.Marchewa
2.Jurek
3.Saint
4.Agnieszka
5.ghostrider
6.deryl vel adaś

domek 2:
1.
2.
3.
4.
5.
6

domek 3:
1.
2.
3.
4.
5.
6.

zgonide z zeszłoroczną tradycją już sami się dogadajcie kto z kim i w którym domku oraz proszę o zadzwonienie do kampingu i rezerwację miejsca Smile

z rzeczy zapewnionych będzie drewno na ognisku i jak wypali to w piątek mała świnka, reszte posiłków każdy sobie sam przywozi, ewentualnie w sobote będize można zamówić jakis catering tak jak to miało miejsce rok temu.


P.S
prośba żeby mnei ktoś w sobote zmobilizował do konkórsów nawet jak nie będze w stanie, bo rok temu jakoś to tak przemknęło, a nagrody dalej czekaj w pudełkach Big Grin
Odpowiedz
#16
My pod namiotem???
Do tej świnki to komplet papierów załatwiaj bo nie będę po nocy inspektoratu w Żywcu szukał...
Odpowiedz
#17
no Valenciano nie wiem jak tam chchecie pod namiotem to zimno Big Grin nie wiem ile w końcu ludzi od Waldka przyjedzie to macie opcje żeby zapełnic jeden domek, lub kwatera tak jak rok temu mieliście Smile
daltego tak jak pisałem dogadajcie się sami, bo chcę uniknąc sytuacji że ten chciał być w domku a ten w kwaterze albo na odwór Smile

P.S
ja jestem leniwy i chce Was zebrać w jednym miejscu żeby sie spotakć, ale najmniejszym moim nakładem organizacyjnym Big Grin >:> :O~ :^)

P.S
Świnka będzie OK bo to od rzeźnika co ma własne sklepy itp, z reszta w temacie świnki będe jeszcze pisał Smile
Odpowiedz
#18
jakie będą końkurencje w końkursie?  Tongue
bo już trzeba by zacząć trenować  8F
Odpowiedz
#19
Ilość pawi na metr kwadratowy Wink :O~
Odpowiedz
#20
to może idźmy na objętość... kilka krótkich to każdy głupi puści  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości