Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CB radio
#11
Eeee do dupy ekonomia Big Grin
Jeden wyjazd brak przeglądu od dwóch lat, kontrola policyjna, wymiana dowodu na kwitek i legalna podróż w stronę rajdu i z powrotem  >:>
Policjanty to jednak fajne Chłopaki Smile
Odpowiedz
#12
Zależy na jakich trafisz Big Grin Czasami sie nie kapniesz, że to misiaki.
Zobacz najlepsze wzory sukni ślubnych i wybierz swoją wymarzoną!
Odpowiedz
#13
Każdy normalny, nie wiem o co się czepiać ale jak 200 przez mi >:asto i jedzie to prawiłowo, że prawo zabiorą i jeszcze mandat za głośne wydechu dojebią i łysa opnę  8)
Odpowiedz
#14
Z CB zacząłem  się bawić w 1990r ubiegłego wieku. Były nawet spotkania po kawiarniach.
teraz mało kto pamięta  co to 73 (pozdrawiam) albo 88 (buzi buzi) , w Częstochowie  w tym okresie
była wysoka kultura i nie ironizuje wcale , serio miałem wtedy 21 lat. Była pamiętam FRYGĘ 560 , DAKOTĘ Z BŁESZNA,  RUDY JASKRÓW,  mój nick  KGB 3238. numery to nr zezwolenia z PAR Państwowa Agencja Radiowa . Analogowe czasy łza się kręci....


   
Odpowiedz
#15
i jeżdżący PAR z miernikiem i wyłapujących tych co przekraczają z mocą na nadajnikach  :^)
chodzenie po mieście z ręczniakiem, albo zwalony komin w bloku bo nie utrzymał przy wiatrach masztu z anteną i rodzynek jak na "wstęgach" przy dobrej propagacji dolatywało się do Francji, a potem przychodziło ładne potwierdzenie QSL.....
ale teraz jest szeroko pojęty internet i FB ....
Odpowiedz
#16
CB radio to teraz powszechny użytek. Nie ma co się zastanawiać, tylko kupować jeśli jeździ się w dalekie trasy. Przydatna sprawa.
Mail kontakt@wsypialni.net.pl
Odpowiedz
#17
CB radio Albrecht AE-6110 z tego korzystam i to mogę polecić.
Pisz na kontakt@kp-solidarnapolska.pl
Odpowiedz
#18
Aplikacja Yanosik jest dobrą alternatywą dla cb. Użytkownicy aktywni i dobre alarmowanie jest.
Odpowiedz
#19
@Saint święta racja coś o tym wiem Tongue
Wózek widłowy elektryczny 1,5t
Odpowiedz
#20
kurwa co za nuda...wózek widłowy  ??? ??? ??? ???
i nikt nie wciska wibratorów...?  :O~
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości