Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYCIECZKI MOTOCYKLOWE PO HISZPANII
#1
Firma "Payo" Powstała w Hiszpanii i z myślą o Motocyklistach którym znudziła się jazda po zimnej Polsce i dziurawych drogach. Jeżeli jesteś znudzony restauracjami i bzdurnymi postojami typu "Patrz Rysiu jaki mam motór", to idealnie trafiłeś. Organizujemy i prowadzimy Wycieczki objazdowe po upalnej i pięknej Hiszpanii oraz Portugalii. Zapewniamy Motocykle, noclegi i opiekę rezydenta. Nie organizujemy wyścigów po 800km dziennie. Jesteśmy dla was, w celu zorganizowania niezapomnianej wyprawy motocyklowej i odskoku od codziennej monotonii. Trasy przez kaniony i rezerwaty (niesamowite widoki). Wyprawy trwają od 6 do 14 dni Wszystko jest przez lata sprawdzone i dobrane w taki sposób żeby znalazł się czas na kwadratową butelkę na plaży. Prowadzimy profesjonalny serwis i sklep motocyklowy. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, posiadamy serwis mobilny.



Załączone pliki
.png   cb8bd7e685-4.png (Rozmiar: 219.98 KB / Pobrań: 6)
.jpg   11752643_1604726803115771_6264869962196747084_n.jpg (Rozmiar: 136.69 KB / Pobrań: 7)
Odpowiedz
#2
No kurwa, czekałem na taką ofertę lat 16, 4 miesiące i 14 dni. To coś dla mnie wymarzonego!!!! Kurwa i ta kwadratowa butelka!!! To jest to!!! Piszę się na 100%, oby hiszpanki też kwadratowe cycki miały bo to mój fetysz jest, ale o tym szaaaa, bo żona mi jutro dziecko rodzi na Karowej.
A te 800km dziennie to tyle da się zrobić w dwa miesiące na motocyklu??? :O~ :O~ :O~
Kurwa, dajcie jeszcze fotę Hiszpanek z kwadratowymi cyckami, pod spodem numer konta i jestem Wasz!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości