Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spotkanie riders i szczątków ffg - propozycja
#11
hejlołłł... info dotarło  Wink wstępnie jestem zainteresowany udziałem w tym barbarzyńskim widowisku  >:>
Odpowiedz
#12
witajcie. rezerwować spokojnie można od poniedziałku ,na  kontakt podany na początku , najlepiej prosić panią Basię - to kierowniczka, hasło ,, straż - zlot motocykli,, pewnie mozna i autkiem..kto zabroni. warunki są fajne , bo i namiot , ognisko a jak pada to jest sala w srodku na osrodku a pokoje naprawdę są spoko..z pełną cywilizacją prawie. wiec nic nie grozi. kible i sałery też som... w każem bąż razie ja i gosik  siem zapisujem. jak nas bedzie niezaduzo to i tak się impra odbedzie -   temat klepniety.

a tak od siebie , kazdy kto przywiezie jakąś pamiatke z  zlotów czestochowskich; riders i ffg dostanie nieprzewidywalną pamiatkę.(nie przywozić stringów z kaborna!!!)
pozdrawiam wsjech.
Odpowiedz
#13
no to super Smile
Odpowiedz
#14
coś tam mogę przywieźć pod warunkiem że "niespodzianką" nie będzie stary strażacki hełm z eternitu  Tongue Wink ;D ;D aaaa... i kożuch  8F
Odpowiedz
#15
to co, ruszamy?
dałem znać Kuciarowi, Netowi, odezwę się do Witka

feler w tym, że ja już nie dam rady tyle co kiedyś...
że niby piątek, sobota a w niedzielę jak gdyby nigdy nic
teraz pilnują, nagrywają, kablują, ścigają
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#16
polukałem na stare zdjęcia...w tym roku minęło dokładnie 10 lat od pierwszego  dużego zlotu riders i ffg , nie licząc kaborna i zakończenia sezonu w zawoi w 2004 roku.
może zrobim jakiś pokaz wspomnieniowy ze starych zlotów, poszukam rzutnika i wezmę komp ...pośmiejemy się troche...  nie mam zdjęć z pierwszej zawoi ...
Odpowiedz
#17
o kurczę ale ruszenie!!! Zazdroszczę, ale choc bym nie wiem jak kombinował nie dam rady  :-\
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#18
prosszze,wykrakali ,mam nadzieje że przyjedziemy bo dawno Was nie widziałem...
Odpowiedz
#19
Lista uczestników zlotu FFG riders.info.pl
1.W+S
2.Chorwat+Aga
Odpowiedz
#20
SmileMy też się piszemy Smile będzie co wspominać.
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości