Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TABUNADA MIERKI KOŁO OLSZTYNKA 22-24 04 2016
#1
Zapraszam na rozpoczęcie sezonu organizowane przez klub TABUN OLSZTYN.Dokładniejsze info http://www.tabun.olsztyn.pl jezdzetam od paru lat jest świetna zabawa ludzie zjezdzają się z Polski i nie tylko Białoruś ,Litwa,Rosja z ostatnimi 3 dniu balowałem niewiele pamiętam.Jest osobny ,pilnowany ,pod monitoringiem park maszyn,czyli pozostaje dobra zabawa.W Cenie wjazdu pole namiotawe a domki trzeba rezerwować już teraz z tego co wiem jest też możliwość spać w świetlicy wystarczy śpiwór.s
Odpowiedz
#2
Pozdrowienia Czaruś , może się ruszy to zdychające forum , kombinuję ruszyć dupę i dojechać. 
Odpowiedz
#3
już od jakiegoś czasu byłem zdania, że lepiej zapłacić parę złociszy i gdzieś się podpiąć, w sensie pod jakiś zlot, i zjechać całą bandą bez spinania się, i organizowania imprezy masowej, na którą i tak nigdy nie wiadomo kto zbierze dupsko i przyjedzie  Tongue 8F :^)
a tu proszę...bezstresowo...wstępnie się zbierę  8F
Odpowiedz
#4
Dokładnie ,masz racje, wymieram miejsce na mapie zlotów  i jadę...a na zlot amazonek też bym się wybrał ..


Odpowiedz
#5
Jedzie ktoś , ja zapierdalam....
Odpowiedz
#6
dla mnie jeszcze za wcześnie na decyzję  8F
Odpowiedz
#7
do zobaczenia na miejscu
Odpowiedz
#8
za zimno
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#9
Zajebiste spotkanie  , dotarłem problemów  30 letnim motocyklem , foty  wrzucę .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości