Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum zdechło
(12-06-2016, 07:26 AM)kosa napisał(a): Najlepszy z cudów to wode w wino ...i to bez FB.

hehe, jest stary-nowy riders Smile
Odpowiedz
puk puk
Odpowiedz
Kto tam?
Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem, a życie trzeba przeżyć tak, aby wstyd było opowiadać, a przyjemnie wspominać >:>
Odpowiedz
...hmmm zastałem Jolkę?
Odpowiedz
ocie chuj
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
helołka,cokolwiek to znaczy na tym zdechłym a jakże szanownym zbiorowisku...już nie pracuje w serwisie to i nowe horyzonty siem pojawiły...na motor wsiadłem i choć jeszcze nie wszędzie mogem jechać to i tak jest dużo lepiej.
eFJotka dostała wreszcie owiewke od 1200 i teraz czeka taki silnik,a na przyszły sezon dokupuje Triumpa tylko jeszcze nie wiem jakiego bo albo Sprint,Trophy ,,,albo nawet Tiger...tak sie pozmieniało kolegiun zacne moje...hej!!!
Odpowiedz
a u mnie po staremu moto i auto to samo... Smart doszedł w zeszłym roku - ropniak! Big Grin
Odpowiedz
U mnie nadal stara Afri... ale w międzyczasie kilka dzikich sucz się przewinęło...
Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem, a życie trzeba przeżyć tak, aby wstyd było opowiadać, a przyjemnie wspominać >:>
Odpowiedz
(03-17-2020, 09:45 PM)Thomas napisał(a): U mnie nadal stara Afri... ale w międzyczasie kilka dzikich sucz się przewinęło...

wydzwaniałem do ciebie bo chlańsko było...
telefon chyba nie aktualny...
fejsa zlikwidowałeś Smile
Odpowiedz
(07-30-2020, 10:41 AM)Valenciano napisał(a): wydzwaniałem do ciebie bo chlańsko było...
telefon chyba nie aktualny...
fejsa zlikwidowałeś Smile

Blush Kurde... Numer aktualny masz na PW. Ja od piątku do niedzieli do lotniska jestem uwiązany, a jak skaczę to telefon leży w kącie...
Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem, a życie trzeba przeżyć tak, aby wstyd było opowiadać, a przyjemnie wspominać >:>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości