Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co sie dzieje z forum.motocyklistow.pl ???
#11
O ludziach to przypadkiem wiem conieco. Tamto forum przez kilka lat stało na serwerze riders.info.pl, początkowo zupełnie nieodpłatnie, a pod koniec za jakiś tam datek. Tyle tylko, że wskutek błędów w oprogramowaniu i nadmiernego "zbajerowania" generowało taki ruch, że w końcu musiałem pogonić towarzystwo. Pogonić głównie dlatego, że nikt nie reagował na moje uwagi związane z ruchem. Jaki to był ruch niech zobrazuje fakt, że po przeniesieniu na komercyjny serwer forum wykorzystało miesięczny limit transferu chyba w niecałą dobę...

A nie zaglądam tam głównie dlatego, że najpierw zarzucano mi faszyzm na riders.info.pl, a kiedy się w końcu wynieśli to nie usłyszałem ani dziękuję, ani pocałuj nas w dupę, ani nic. Tak, jakby moim zasranym obowiązkiem było hostowanie tego przez kilka lat.
Żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie
Odpowiedz
#12
Kurcze.... jak tak patrzę to co najmniej dziwaki z nas.... na prawie wszystkich forach jakie znam ludzie się tną, obrażają gryzą itp. itd. Adminy mają pełne łapska roboty. A u nas.... Czasem tylko jakiś "ramiel" sie trafi  :^)
FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz
#13
no popatrz mad max... nawet nie wiedzialem o tym. mysle nawet, ze znaczna czesc uzytkownikow o tym nie wie, bo nikt nie raczyl informowac forumowiczow co sie z forum dzieje... poza kosmetyka.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości