Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabity przez motocyklistę.....
#1
Nowy motocykl.... raczej nie to potwór....
z bólem serca to pisze, ale dziś rano około kod 9:45 na trasie Oświęcim-> Kraków przed miejscowością Liszki tragicznie zginął wróbelek Sad przelatywał z całą rodziną przez jezdnie jednak podmuch powietrza z przejeżdzającego tira rzucił całą rodzinę w prost na przeciwny pas kilka ptaszków unikło spotkania z moim kaskiem jednak, jeden uderzył najpierw w kolano pote wydech i najprawdopodobniej jeszcze o koło....... Sad żal biedaka nie miał żadnych szans na przeżycie....

['] 
Odpowiedz
#2
tyy GADZIE TYYY!!!

pewnie zawrociles i jeszcze zgwalciles! Degeneruchu ty!
Odpowiedz
#3
Niech się tylko Jarek dowie...wpradzie jego kot załatwia ich tysiące, lecz to są tylko wróble tworzące układ...a nie bezbronny POLSKI wróbel, który będąc obywatelem Polski solidarnej też chciał sobie z drogi publicznej skorzystać...

Pewnie kierowca TIRa przekroczył dopuszczalny czas pracy i prędkość maksymalną, ze doszło do tej tragedii. Oczwywiście nic by się nie stało jakby nie motocyklista...i znowu będzie...że motocyklista jest winny, że to szaleniec i dawca nerek, ze był pijany i jechał 230km/h (na jednym kole)
A kliknij sobie i zobacz profil
Odpowiedz
#4
Święty...

to sie qrwa do 997 nadaje!
czym ty się chwalisz?! jutro cię czarni z domu wyciągną, zobaczysz....  >:> >:> >:>
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#5
Ja na twoim miejscu bym się upewnił czy to wróbel czy mazurek był..... bo róznica znaczna a i wyrok później inny  :^) 8F
FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz
#6
szkoda go..
biedaczek  Sad

ale tytuł nieźle mnie wystraszył...



Odpowiedz
#7
Swięty jak mogłeś zabić mojego kuzyna! >Sad >Sad
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#8
A zabójstwa tego dokonałeś ondą czy suką?
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#9
Kolejna ofiara nierozwagi na drogach i wariata na motorze wykonującego ryzykanckie i nieprzewidywalne manewry, a potem próbującego zganić wszystko na biednego kierowce tira... ty ty ty....

O nie! Przypomniałem sobie, że kiedyś też jednego ćwiuberka spod wydechu wyskrobywałem  :O~ :O~

Też jestem winny... w końcu też jestem dawcą....
Odpowiedz
#10
Seba niestety suką Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości