Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga Oszuści !!!!
#1
Witam, mam niestety okazję ostrzec porządnych motocyklistów przed oszustami. Dotyczy ogłoszenia http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M517690. Sprzedający podaje kłamliwe stwierdzenia w opisie przedmiotu "stan idealny". Byłem osobiście oglądać ten motocykl - jego stan jest gorszy niż tragiczny. Właściciel ukrywał, pomimo wielu rozmów telefonicznych i zadawanych pytań, fakt, że motocykl przeszedł wiele poważnych napraw wykonanych niestety przez dyletantów - przebieg tez jest nieprawdziwy o czym świadczy bardzo duże zużycie wielu elementów pojazdu. Nie wspomnę o malowanych srebrzanka elementach nadwozia, zacisków hamulcowych itp. urwanej pokrywie od chłodnicy, totalnej rdzy m. in. podwozia i sprężyn amortyzatorów, przewierconej ramie (o zgrozo pan sobie w ten sposób zamontował amortyzator skrętu), odpadających chromach i totalnemu zaniedabniu motocykla - wygląda jakby jeździł nim wieśniak po polach i od zawsze parkowany był na dworze - jednym słowem tragedia. Wycieczka do tego Pana kosztowała mnie kilkaset złotych, które wyrzuciłem w błoto. Co gorsze dealer z Harleya w Gdańsku, u którego kupiono motocykl, a z którym rozmawiałem przed wyjazdem, także kłamał w żywe oczy (niejaki Sławek), że motocykl jest w porządku i nie przechodził żadnych napraw, że jego stan jest idealny i robione były tylko przęglady serwisowe. Jak zadzwoniłem do niego po obejrzeniu moto i powiedziałem jaka jest prawda to motał się w zeznaniach i w końcu przyznał się, że motocykl rzeczywiście miał ciężkie życie i przeszedł wiele napraw po katowaniu(skrzynia biegów, rozrząd, silnik) tylko że nie u niego a niby w Liberatorze w Wawie, a następnie ........ bezczelnie zaproponował mi kupno nowego u siebie. Ostrzegam innych zainteresowanych zarówno przed kupnem tego motocykla oraz salonem HD w Gdańsku - jednym słowem banda oszustów i kłamców.
pozdrawiam prawdziwych miłośników HD. >Sad
Rafał
Odpowiedz
#2
Przecież to nie Harley! To Vyrod(ek).  8F
"Szewc zabija szewca bumtarara bumtarara."
Odpowiedz
#3
mnie dziwi jedno: że gość ma nadzieje że na aukcji przez neta zamydli komuś oczy.... a jeszcze gorsze jest że zapewne trafi się łoś co to kupi.... takie życie.
FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz
#4
(09-14-2007, 07:09 PM)Trygław link napisał(a):Przecież to nie Harley! To Vyrod(ek).  8F

dosyc niedawnymi czasy, takiz wlasnie watek byl rozstrzasany. wsrod poteznych umyslow, w oparach wysokogatukowego alkoholu powstala ponizsza, jakze, zaiscie wiele niosaca konkluzja, pozwole sobie przytoczyc.
najgorszy wybor jaki mozna sobie zafundowac, harlejowcy gadac z taba nie beda, boto nie harlaharla, pozostali ci normalni, gadac z toba nie beda bo to harlaharlafujj .. knajta, czy innego kingstona lepiej juz .. ajlihajlołajaaa ...  Wink Big Grin Tongue >:>
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#5
no trajkotał, trajkotał i co?
to, że z własnego podworka nadawał, znaczy sie z praktyki...


taki pojedyńczy X ilewen
zagorzali iksownicy oleją bo to nie XX
pozostali, ci normalni inaczej oleją bo to jednak prawie XX
bidny Jacurek, oj bidny Wink
trza było motorynke pony zapodać sobie a jeśłi ci różowy w głowie to można ją było przemalunkować Wink
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#6
vyrodek Big Grin

vyrodek jest w MODZIE! nawet w Mens Health go wymieniaja jako niezbedny gadzet modnego biznes miodzio facia

rzyc nie umierac Wink
Odpowiedz
#7
(09-14-2007, 10:23 PM)bartic link napisał(a):[glow=red,2,300]rzyc[/glow] nie umierac Wink

http://www.kurnik.pl/slownik/sp.phtml?sl=rzy%E6

ale zabawa!  :O~
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#8
Edycja: Eeee... pomyłka tekstowa.  :-[
"Szewc zabija szewca bumtarara bumtarara."
Odpowiedz
#9
(09-14-2007, 08:33 PM)Kevo link napisał(a):no trajkotał, trajkotał i co?
to, że z własnego podworka nadawał, znaczy sie z praktyki...


taki pojedyńczy X ilewen
zagorzali iksownicy oleją bo to nie XX
pozostali, ci normalni inaczej oleją bo to jednak prawie XX
bidny Jacurek, oj bidny Wink
trza było motorynke pony zapodać sobie a jeśłi ci różowy w głowie to można ją było przemalunkować Wink
A może to skutek alegii na plastik  :-\
Zła okrucieństwa żadnego nie ulęknę się, albowiem ja złem największym tego świata jestem....
Odpowiedz
#10
(09-16-2007, 11:04 AM)Guru link napisał(a):A może to skutek alegii na plastik  :-\

z ta alergią na plastik to troszkę nie tak...
Eleven ma go strasznie dużo  :O~
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości