Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z debilami
#11
Wzruszyła mnie ta historia... >:> Może najprościej zmienić numer :^)
Objects in the rear view mirror may appear closer than they are
Odpowiedz
#12
nie zawsze idzie zmienić numer jak sie jest na umowie. a o wysyłanie smsów mi chodziło by mu zablokować skrzynke bezsensownymi smsami z netu, nawet by nie wiedział od kogo przyszły. ja tam nic nie pisze do takich debili. ściągnąłem ten programik ale on dziwnie działa, raz moge jedną bramke wybrać, raz wogle, raz pare... zalogowałem się na bezpłatnej bramce a sie okazuje że nie mam kredytu... dobra. olać sprawe. puściłem mu jakieś 50 bezsensownych smsów spod numeru 999. niech sie pobawi w kasowanie. tak a propos, chyba nikt by nie puścił płazem jakby jakiś debil mu dziwczyne czy żone wyzywał od k*rew i szmat i ciągle pisał że chce ją prze*uchać.. po prostu sie zbulwersowałem i to pożądnie. dzięki za posty. pozdro dla wszystkich Smile
Bo nie można żyć bez...
Odpowiedz
#13
po pirwsze to jeżeli ktoś jest w stanie Ciebie wkurzyć to znaczy że ma nad Tobą władzę zasada stara jak świat a zawsze się sprawdza

z tym że jak już się komuś uda Ciebie wkurzyć to jest jedno wyjście telefon do chłopaków "jest taka sprawa pewien facet się sadzi do mojej panieny pomożecie? - pomożemy - dzisiaj godzina 22:00 przed jego domem" i tutaj pełna dowolność kogo weźmiesz takich z giwerami z AUDI A6 czy takich z pałami z kaszla pytanie na ile chcesz gościa zniszczyć... takie moje zdanie
HAWK
GSXF 600 -> Bo jajka są niezbędne żeby mieć frajdę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości