Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
no i sie zesrało....
#11
HURRRRRRRRAAAAA!!!!!!!!!! Dziś wykonałem pierwsze kroki bez lag  ;D  Dobrze bo wiosna idzie i na koń trza wsiadać  >:>
Okazało się że śrub jest tylko pięć  ;D  Za tydzień pierwsz idzie do demontażu... niestety ta najdłuższa, w szpitalu i podobno ma boleć  >Sad



Załączone pliki
.jpg   DSC040511.jpg (Rozmiar: 25.09 KB / Pobrań: 16)
Odpowiedz
#12
Kurza noga!
Cały sklep żelazny Ci wmontowali.
Nigdy już w piłkę nie zagram.
Ziemia jest płaska!
Odpowiedz
#13
Głowa do góry! Jak grzecznie poprosisz to może znieczulą miejscowo...  Smile
Odpowiedz
#14
hehe... małe szanse... Pan Doktor Orotpeda powiedział że czas Pana Doktora anestezjologa jest zbyt cenny żeby znieczulać w plecki i w związku z tym dostanę środki przeciwbólowe, zastrzyk miejscowy, szklankę whisky i jakies drewienko w paszczę  ;D 
Coś czuję że zanim powiozą mnie na blok operacyjny to sam dołożę do tej jednej szklanki jeszcze ze trzy i będzie gites  >:>
Odpowiedz
#15
najlepiej to pierdolnąć się ciężkim młotkiem gdzieś w inne miejsce tak żeby zabolało mocno lub poprzypalać gorącym żelazkiem>:> >:> >:>, a jak zaczniesz czuć ból podczas zabiegu to pierdolnięcie powtórzyć, wóda nic nie da; na drugi dzień dojdzie jeszcze tylko ból głowy..... :^)
Odpowiedz
#16
albo w ogóle nie wyjmować tego żelaztwa, wmontować z drugiej strony takie same dla równowagi i gitez, przynajmniej mięśnie w nogach będą Ci się wyrabiały, bo będzie więcej do noszenia, prócz butów.
tak na serio to szybkiego dojścia do zdrowia hołk!
GSXF 600 -> Bo jajka są niezbędne żeby mieć frajdę
Odpowiedz
#17
haha... a co ja jakiś brus li jestem żeby ćwiczyć z ciężarkami na kopytach  ;D 
a tak poważnie to nie lubię piszczeć we wszystkich bramkach wykrywających metale  ;D
Odpowiedz
#18
to jest argument!!!  ;D ;D ;D ;D
Odpowiedz
#19
jeśli będziesz jak dżeki czan to wartownicy przy bramkach raczej padną ze śmiechu, zanim zdążą usłyszeć dźwięk piszczydła ;p
GSXF 600 -> Bo jajka są niezbędne żeby mieć frajdę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości