Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
początki... pracy
#11
Kiedyś przy zmianie pracy ktos mi powiedział, nie ważne jakiego masz szewa, zawsze możesz miec gorszego Big Grin

a jak o zmianach to i ja zmieniam nie tyle prace co lokalizację z krakowa to katowic Wink >:>
Odpowiedz
#12
(03-10-2008, 09:20 PM)NET link napisał(a): Eipa MIŃSK to może przebędziecie te 40 km do STOLYCY ja ruszę dupe 16 km-ów i poruszając w tym miejscu już poruszony wątek piwa na jakiegoś browara się udamy. ?
ojjjj tak!!! jestem ZA!!!
ja teraz na Ursynowie to akurat z tej str stolnicy co trzeba Smile
to dawac znać kto kiedy moze!!!!!!
Odpowiedz
#13
no yaski tydzien po swietach zamierzaja minsk nawiedzic
a i na kabatach beda wiec to jakby niedaleko  >:> :^)
992 desmotre / desire is like a seventh gear
Odpowiedz
#14
Yas to nie widze problemu byś i przy przelocie odwiedzil PIASECZNO Smile to moze bym ci potowarzyszył w wyprawie na minsk Big Grin

A co do spotkania w okolicach ursynowa itp. To ptoponuję knajpe KOŃSKI JAR (metro ursynów) wysiadasz i jesteś praktycznie w knajpie.

KEV SEB kimanie bez problemu u mnie wpadajcie sprzętami miejsce w GARAGE jest trzeba jakoś wiosne tej zmimy rozpocząc Big Grin

Chyba że ruszymy tylki to jakiejs ala motobanitowej knajpy w okolicach ? Opcji jest masa zapodajcie jeno termin kiedy .... ?
Odpowiedz
#15
(03-12-2008, 08:16 AM)NET link napisał(a): Yas to nie widze problemu byś i przy przelocie odwiedzil PIASECZNO Smile to moze bym ci potowarzyszył w wyprawie na minsk Big Grin

NET, OK odezwe sie przed wylotem  >:>
pozdro
992 desmotre / desire is like a seventh gear
Odpowiedz
#16
Ola to ja sie podłączam do Twojego tematu...

jutro idę powiedzieć swojemu kierownikowi, że zmieniam pracę
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#17
Pracujesz głową czy mięśniami???
A kliknij sobie i zobacz profil
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości