Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cruiser?
#21
(12-19-2008, 03:26 PM)nika link napisał(a): ;D
Romet to klasyka  Wink
[tt]NO!! a szczególnie TEN
BTW. nie wypełniam bo nie ujeżdżam, ani nie planuję w ciągu sześciu...[/tt]
[tt]majek - zagończyk[/tt]
Odpowiedz
#22
kurde belek, a co wy wiecie o mnie... chyba nie wiele  >:>
to dla waszej informacji na jednosladach jezdze od 12 roku zycia, od 16 (fakt, faktem wtedy jeszcze sporadycznie) na motocyklach, przez prawie pięć lat jeździłam z ojcem jako plecaczek na motocyklu, w ten sposób przejeździłam z nim ok. 60 tys. km.
od dwóch sezonów, jeżdzę sama. pierwszym moim motocyklem był Junak Millenium 250ccm, ktorym popylalam niezle, gdyz nawet bylam nim w Santa Monica. f650gs wybralam dlatego, ze to idealny motocykl dla osoby nie grzeszacej gabarytami, a jezdzac cruiserem trzeba miec troche siłki (np. na glupie parkingowe sprawy).
Ahaaa widzę, że wielu z Was wierzy w stereotyp cruiser = stary pierdziel, kręcacy się wokół komina  ;D nic bardziej mylnego. jezdze w klubie gdzie 90% to właśnie cruisery/choppery, rozpietosc wieku 20-74 lata  8F i średnio w sezonie robimy 15tys. km.
Więc uwierzcie mi wiem co chce badać, sama sobie wybrałam temat, jedynie byłam ograniczona przez profesora ilością zmiennych.
Dziękuje za uwage  Big Grin
Odpowiedz
#23
ilość zmiennych... które widziałem...to tak naprawde pragmatczne O... nie chcę cie siostro uposledzać...ale dziwie sie ,ze zgodziłaś sie na to.... bedąc jak piszesz moto amazonką... przecie to śmierdzi kupą nie sądzisz...co to za badania....i co to za metody których używasz ...  kwestionariusz ankiety z pytaniami zamknietymi.... to przecie metodologicznego punktu widzenie 100% krok do tyłu archaizm...(ale prosty do systematyzowanie.... a to znaczyłob ,ze jest sie z lekka leniuszkiem idąc na łatwiznę)
pitu pitu...a myslałem ,ze ta twoja szkoła to dobra uczelnia.... a ona kształci...andersenów... ale to twoje pisanie ..bez obrazy ...to ...bracia grimm ... groza....dla dzieci... bo jako dowód naukowy na ...cokolwiek... to kupa.....  sadze jednak... ,ze cele masz postawione w ten sposób... bo co ktokolwiek cokolwiek napisze ...wyniki juz masz....i wiesz co chcesz napisac w podsumowanku.... ale nijak to sie bedzie miało do organoleptyki...
Odpowiedz
#24
To może się kolezanka pochwali w którym ??? klubie moto jeździ ???  >:>

... no i własnie z tąd ten smród ...  8)
Odpowiedz
#25
(12-20-2008, 11:48 AM)nika link napisał(a): kurde belek, a co wy wiecie o mnie... chyba nie wiele  >:>

Ahaaa widzę, że wielu z Was wierzy w stereotyp cruiser = stary pierdziel, kręcacy się wokół komina  ;D nic bardziej mylnego. jezdze w klubie gdzie 90% to właśnie cruisery/choppery, rozpietosc wieku 20-74 lata  8F i średnio w sezonie robimy 15tys.
Dziękuje za uwage  Big Grin





1. Suzuki Intruder C1800R
2. Kawasaki VN 2000:
3. Yamaha XV 1900A Midnight Star:
4. Honda VTX 1800N:
No proszę ……proszę bardzo …………napisz ilu to jeźdźców w waszym clab dosiada takie sprzęty.
Jeden /cwaj rockersów i dość.
A jeśli tak to idealnie pasują do wzorca kominowego.



1.Intruz np1400
2.Wulkan
3.Wirówka
4.Szedołka
To pewna normalności i nie pierdolety je dosiadają i ni jak pasują do szabloniku w/w prezentowanego.


Albo czytaj precyzyjnie, co ci odpowiadają na jak podkreślam kolejny raz bardzo specyficzną kolekcję sprzętów typu cruzer…

Albo zmień dobór, brum brum na ten NP. mój.
I trafisz w kffffffiecie miłośników rodzaju.
A jakie prawdy ociekające chromo nikieliną przebadasz.
Badanie samo w sobie nie ma sennnnsu...... będą wnioski i prawdy nawiedzone.

Pora na puentę;
‘’prawd jest tyle, co pośladków’’- ‘’każdy swoją prawdę zna i dupę ma’’
Odpowiedz
#26
widzę, że niektóre osoby tutaj na forum, mają zamknięte umysły.
co bym nie napisała i tak będą na nie.
no cóż może dlatego, że jestem dziewczyną... cholera wie, nie będę w to wnikała...
gdyby ktoś miał jakieś pytania, to chętnie odpowiem na priva. ale na głupie zaczepki nie mam zamiaru odpisywać.
co do klubu nie jest to żadną tajemnicą - Suzuki Cruiser Poland club.
Odpowiedz
#27
So Curwa Poland ??  ;D


eee... "zamknięty umyśle" jakbyś się trochę rozejrzała to byś wiedziała,że kobiet nam tu nie brakuje i nawet żaden wacek by nie śmiał mi tu kobiet dyskryminować  Tongue :-* :^) :-*


Każdy lubi to co ma ... szczerze ... nie trafiłaś z tematem ... ale jesli chodzi o mnie to poprawiłaś mi humor ... idź sssstą "ankietą" do swojego "Clubu" skoro lubia takie mashynki ...

Pogratulować pewności siebie, która nie owocuje jednak dobrym wrażeniem, a jako przyszła psycholog powinnaś wiedzieć jak wysoko podnieść dupe żeby Cię w nią ktoś nie kopnoł.  8)

Z drugiej zaś strony skoro wklejasz i oczekujesz to i powinnaś się troche rozejrzeć po forum... może zrozumiałabyś i /jak to mówisz/ otworzyła swój umysł na charakter tej strony.  8)

Jednakowoż nie sądzę żebyś kogoś tutaj zainspirowała do tego stopnia,że będzie wysyłał Ci głupie zaczepki... chyba,że obudzi się pewna Organizacja  >:>
Odpowiedz
#28
(12-20-2008, 08:37 PM)Szczypior link napisał(a): So Curwa Poland ??  ;D
chyba,że obudzi się pewna Organizacja  >:>

ZERO

NIE IZA wsie słoje z ogurcami tym ''jak to tam''roztfffoszyła i nic ....
co..
pijom
niet
afientujom
1000 lat kosino jak by co a za to 1 zero mienia
FLACHA...
A DLA ''izuni '' :-* :-* :-* :-* :-* :^) :-[


a co do WACKA 100% praffd kofffana szczypiornica PISZE..

EJ WY SERO DUPCE LISZEM WAM ODBYTNICE A WY CO ZAPARCIE    MATA  ANIIII NIE..... CO-''ODPIERDU BRAK''
dzwoniem bo tenskniem a tam jaiś bełkot szprechen in sfffiz...

:-* :^) :-[
Odpowiedz
#29
Cytat:A DLA ''izuni ''  :-* :-* :-*     


:o a dla mnie ?? a ja ?? a ja pisze do Ciebie Adamie kochany tylko zamiast zmyślać swe wymyślne odpowiedzi... poczytałbyś trochu jak krzyczę ku Tobię...  :-\ :^) :-* :-* :-* :-* :-*


(12-21-2008, 06:13 PM)chgwcch link napisał(a): a co do WACKA 100% praffd kofffana szczypiornica PISZE..

Tongue kiedyż ja Cię śmiałam oszukać lub kogo kolwiek innego skoro ja nie biczą śmierdze...  8)
Odpowiedz
#30
1000 lat Adaśko i od Izulki :-* :-* :-*

...fajny ten wontek tylko "nika" niewie w jak specyficzne grono się wkleiła
ale żeby niebyło że nie na temat-warior1700 jest fajny bo ma zawiasy od R-1 i to wszystko-i tak sobie niekupie

...Szczypior- :-* :-[...a to by było na tyle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości